Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 132,077.76 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Özel Sipariş

Floresan Pleksi Levha

Pleksi Levha; renkli ve renksiz çeşitleri bulunan, saydam ve yarı saydam üretilebilen bir akrilik plastik levhadır. Yüksek ışık geçirgenliğine sahip olan pleksi levhalar, kolay kesilme ve işleme özelliğine sahiptir. En uygun pleksi levha fiyatları burada.

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Floresan Pleksi Levha

Floresan Pleksi Levha, Depodanmalzeme.com 0216 706 45 80 - Reklam Malzemeleri - Pleksi - Ayna Pleksi - Folyo - Dekota - Polikarbon stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Depodanmalzeme.com 0216 706 45 80 - Reklam Malzemeleri - Pleksi - Ayna Pleksi - Folyo - Dekota - Polikarbon yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Floresan Pleksi Levha tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Floresan Pleksi Levha

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0850 677 44 60 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.