Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 132,077.76 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Özel Sipariş

Renkli Alüminyum Kompozit Panel

Alüminyum Kompozit Panel, bir çeşit plastik olan ve polietilen adı verilen maddenin iki yüzeyinin, alüminyum levhalarla kaplanması ile elde edilen yapı ve reklam malzemesidir.

Renk kartelalarında bulamadığınız özel renkler için RAL ve PANTONE kodları ile özel renk Alüminyum Kompozit Panel boyaması yapılmaktadır. Lütfen özel projeleriniz için bize ulaşınız.

Sıralama:

Renkli Alüminyum Kompozit Panel

Renkli Alüminyum Kompozit Panel, Depodanmalzeme.com 0216 706 45 80 - Reklam Malzemeleri - Pleksi - Ayna Pleksi - Folyo - Dekota - Polikarbon stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Depodanmalzeme.com 0216 706 45 80 - Reklam Malzemeleri - Pleksi - Ayna Pleksi - Folyo - Dekota - Polikarbon yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Renkli Alüminyum Kompozit Panel tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Renkli Alüminyum Kompozit Panel

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0850 677 44 60 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.