Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 132,077.76 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Özel Sipariş

Alucor (Aynalı Dekota) Levha

Alucor levha, dekota levhanın üzerine alüminyum ayna levhaların yapıştırılması ile üretilen mükemmel bir dekor ve reklam malzemesidir. Birebir ayna görüntüsü veren alüminyum yüzey, dekota levhanın üzerine sıcak pres ile özel yapıştırıcılar ile yapıştırılır.

Sıralama:

Alucor (Aynalı Dekota) Levha

Alucor (Aynalı Dekota) Levha, Depodanmalzeme.com 0216 706 45 80 - Reklam Malzemeleri - Pleksi - Ayna Pleksi - Folyo - Dekota - Polikarbon stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Depodanmalzeme.com 0216 706 45 80 - Reklam Malzemeleri - Pleksi - Ayna Pleksi - Folyo - Dekota - Polikarbon yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Alucor (Aynalı Dekota) Levha tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Alucor (Aynalı Dekota) Levha

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0850 677 44 60 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.