Hızlı Filtreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Alüminyum Kompozit Panel

Alüminyum Kompozit Panel, bir çeşit plastik olan ve polietilen adı verilen maddenin iki yüzeyinin, alüminyum levhalarla kaplanması ile elde edilen yapı ve reklam malzemesidir.

Renk kartelalarında bulamadığınız özel renkler için RAL ve PANTONE kodları ile özel renk Alüminyum Kompozit Panel boyaması yapılmaktadır. Lütfen özel projeleriniz için bize ulaşınız.

Sıralama:

Alüminyum Kompozit Panel

Alüminyum Kompozit Panel, Depodanmalzeme.com 0850 677 44 60 - Reklam Malzemeleri - Pleksi - Ayna Pleksi - Folyo - Dekota - Polikarbon stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Depodanmalzeme.com 0850 677 44 60 - Reklam Malzemeleri - Pleksi - Ayna Pleksi - Folyo - Dekota - Polikarbon yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Alüminyum Kompozit Panel tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Alüminyum Kompozit Panel

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0850 677 44 60 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.