Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 132,077.76 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Özel Sipariş

Translucent Folyolar

Translucent Folyo, malzemenin üzerinde veya doğrudan bakıldığında homojen bütünlük arzeden translusent PVC filmdir. Translucent Folyonun renginin az parlak olmasından dolayı, istenmeyen yansımalar engellenebilmektedir. Translucent Folyo Yapışkanı Solvent poliakrilik, sökülmeyendir 80 mikrondur. Bu film, akrilik cam, cam ve gerdirilmiş branda üzeri uygulamalar için idealdir. İçten aydınlatmalı levhalar ve yüksek kalite kutu uygulamaları için üretilmiştir. Plotter kesimlerde uygulama kolaylığı sağlar.

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Translucent Folyolar

Translucent Folyolar, Depodanmalzeme.com 0216 706 45 80 - Reklam Malzemeleri - Pleksi - Ayna Pleksi - Folyo - Dekota - Polikarbon stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Depodanmalzeme.com 0216 706 45 80 - Reklam Malzemeleri - Pleksi - Ayna Pleksi - Folyo - Dekota - Polikarbon yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Translucent Folyolar tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Translucent Folyolar

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0850 677 44 60 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.