Hızlı Filtreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Transparan Folyolar

Transparan Folyo; Uv mukavemeti olan şeffaf renkli özel PVC filmdir. Parlak renkleri mevcuttur. Yapışkanı Solvent poliakrilik, sökülmeyendir. 80 mikrondur. Transparan Folyo, içten aydınlatmalı semboller, pencere grafikleri ve kalıcı işaretler için özel olarak üretilmiştir ve bu filmle bilgisayar destekli tüm işlemleri yapmak mümkündür. Transparan Folyo yapışkanının rengi değişmediği için hem kuru hem de ıslak uygulama imkanı sağlar.

Sıralama:

Transparan Folyolar

Transparan Folyolar, Depodanmalzeme.com 0850 677 44 60 - Reklam Malzemeleri - Pleksi - Ayna Pleksi - Folyo - Dekota - Polikarbon stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Depodanmalzeme.com 0850 677 44 60 - Reklam Malzemeleri - Pleksi - Ayna Pleksi - Folyo - Dekota - Polikarbon yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Transparan Folyolar tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Transparan Folyolar

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0850 677 44 60 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.